Výskumná záhradnícka farma WoodmanWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Dĺžka: hh: mm. Tento webinár si teraz môžete pozrieť na požiadanie. Pomoc pre používateľov tabletov a mobilných zariadení. Podnebie na severovýchode U.

Obsah:
 • Woodman Research Farm
 • Aj uprostred chaosu potrebujeme kvety
 • UNH pomôcť obyvateľom naučiť sa, ako posilniť opeľovače
 • Vykurovanie skleníka „tepelným čerpadlom“; Znížte používanie vykurovacieho oleja
 • Nh rádiová frekvencia rýb a zveri
 • Výskum UNH podporuje pôvodné včely v štáte Granite
 • Vedci UNH skúmajú odrody bezsemenného stolového hrozna, ktoré sa má pestovať v New Hampshire
POZRITE SI SÚVISIACE VIDEO: Leto na Woodman Farm

Woodman Research Farm

Vyžaduje sa predregistrácia. Prehliadka farmy Woodman Horticultural Research Farm sa uskutoční od 14. do 15. hodiny. Od pondelka 28. júna sú rúška vonku nepovinné. Ak sú plne zaočkované, masky sú vo vnútri nepovinné; každý, kto nie je očkovaný, musí vo vnútri nosiť masku podľa odporúčania Centra pre kontrolu chorôb. Nachádza sa na 70 Spinney Lane a hlavnými aktivitami tejto farmy s rozlohou približne hektárov sú výskum, výučba a propagácia pestovania záhradných a okrasných plodín.

Farma sa špecializuje na vykonávanie výskumu nových metód pestovania a odrôd ovocia a zeleniny. Návštevníci farmy sa dozvedia viac o aktuálnom výskume a porozprávajú sa s vedcami z experimentálnej stanice. Nedávne a prebiehajúce výskumné projekty zahŕňajú zníženie závislosti od aplikácií pesticídov pomocou integrovanej ochrany proti škodcom, hodnotenie biotopu opeľovačov, používanie vysokých tunelov na urýchlenie a predĺženie vegetačného obdobia ovocia a zeleniny, používanie reflexných plastových mulčov na zvýšenie výnosov zeleniny na aker, hodnotenie bezsemenné odrody stolového hrozna a baklažánu, šľachtenie organických jahôd, redomestifikácia quinoa v New Hampshire a vedenie najrozsiahlejšieho výskumného projektu šľachtenia kiwiberry v krajine.

Nachádza sa v ňom asi 90 kráv vo veku dojenia a približne 70 rastúcich náhradných zvierat. Výskum na farme sa zameriava na výživu dojníc a zlepšenie zdravotného stavu teliat a jalovíc. Fairchild Dairy Center je dlhodobo uznávané pre svoje kvalitné mlieko a prevádzku. Farma získala ocenenie Quality Milk Awards od Dairy One za dôslednú produkciu vysoko kvalitného mlieka s nízkym počtom somatických buniek. Na zájazdy je potrebné sa vopred prihlásiť, keďže kapacita je obmedzená na 25 účastníkov na jeden zájazd.

Zobraziť komentáre Zobraziť komentáre.


Aj uprostred chaosu potrebujeme kvety

Prehliadky Výskumnej záhradníckej farmy Woodman sa budú konať od 10.00 hod. Priebeh dojenia môžu návštevníci pozorovať u p. New Hampshire Agricultural Experiment Station, 10 a. Hlavnou činnosťou tejto farmy s rozlohou približne hektárov je výskum, výučba a propagácia pestovania záhradných a okrasných plodín. Farma sa špecializuje na vykonávanie výskumu nových metód pestovania a odrôd ovocia a zeleniny.

Woodman Horticultural Research Farm a Fairchild Dairy Teaching and Research Center budú v auguste otvorené pre bezplatné verejné prehliadky.

UNH pomôcť obyvateľom naučiť sa, ako posilniť opeľovače

Za týmto účelom výskumníci z University of New Hampshire spustili prvú štúdiu na hodnotenie rastlín z troch mrazuvzdorných druhov hortenzií na použitie v rezaných kvetoch a krajine v New Hampshire. Hortenzia je opadavý ker obľúbený na krajinné a rezané kvety. H. Tento druh je však spoľahlivo zimovzdorný iba cez zónu USDA 6, ktorá sa nachádza južne od väčšiny severného Nového Anglicka, a poranenie pukov v zime je bežné, keď sa tento druh pestuje v chladnejších oblastiach, preto sa usadil v New Hampshire. riskantné. Existuje mnoho ďalších druhov hortenzie, vrátane druhov, ktoré sú mrazuvzdornejšie ako typ s veľkými listami. Pozoruhodnými druhmi hortenzií sú H. V trojročnom projekte výskumníci vyhodnotia 14 kultivarov hortenzií z mrazuvzdorných druhov hortenzií, dubákov a hladkosrstých. Zmerajú niekoľko faktorov na určenie vhodnosti kultivaru pre krajinu aj použitie rezaných kvetov, vrátane prežitia v zime, vitality rastlín, odolnosti púčikov, dĺžky stonky, počtu stonky, veľkosti hlavy, času a trvania kvitnutia, farby a akéhokoľvek významného škodcu a patogénu. výzvy. Plánujú tiež zmerať životnosť narezaných stoniek vázy, keďže floristi v tejto oblasti uvádzajú ako dôležitý faktor životnosť najmenej sedem dní. Výskumníci tiež plánujú prezentovať kultivary hortenzie na každoročných poľných dňoch na Woodman Horticultural Research Farm, ako aj na stretnutiach za súmraku, ktoré organizuje UNH Cooperative Extension.

Vykurovanie skleníka „tepelným čerpadlom“; Znížte používanie vykurovacieho oleja

Vyžaduje sa predregistrácia. Prehliadka farmy Woodman Horticultural Research Farm sa uskutoční od 14. do 15. hodiny. Od pondelka 28. júna sú rúška vonku nepovinné. Ak sú plne zaočkované, masky sú vo vnútri nepovinné; každý, kto nie je očkovaný, musí vo vnútri nosiť masku podľa odporúčania Centra pre kontrolu chorôb.

Hľadať produkty:.

Nh rádiová frekvencia rýb a zveri

Vyžaduje sa predregistrácia. Prehliadka farmy Woodman Horticultural Research Farm sa uskutoční od 14. do 15. hodiny. Od pondelka 28. júna sú rúška vonku nepovinné. Ak sú plne zaočkované, masky sú vo vnútri nepovinné; každý, kto nie je očkovaný, musí vo vnútri nosiť masku podľa odporúčania Centra pre kontrolu chorôb. Nachádza sa na 70 Spinney Lane a hlavnými aktivitami tejto farmy s rozlohou približne hektárov sú výskum, výučba a propagácia pestovania záhradných a okrasných plodín. Farma sa špecializuje na vykonávanie výskumu nových metód pestovania a odrôd ovocia a zeleniny.

Výskum UNH podporuje pôvodné včely v štáte Granite

Táto správa prichádza šesť rokov po tom, čo New Hampshire Agricultural Experiment Station na University of New Hampshire spustila výskumný a šľachtiteľský program kiwiberry. Podľa Census of Agriculture, ktorý bol zverejnený začiatkom tohto mesiaca, dvaja producenti v New Hampshire nahlásili operácie výroby kiwi, čo je prvýkrát, čo žulový štát sám nahlásil takúto produkciu do sčítania ľudu. Medzi ďalšie severovýchodné štáty, ktoré po prvý raz samostatne hlásia kivi farmy, patrí Pensylvánia 8, New York 7, Vermont 5 a Connecticut 1. Na celoštátnej úrovni sa počet fariem s kiwi zvýšil z r na r, ale táto štatistika si vyžaduje určité rozbalenie. Podľa predstaviteľov USDA National Agricultural Statistics Service pojem „kivi“ zahŕňa všetky druhy rodu Actinidia, vrátane nielen Actinidia chinensis var.

Woodman Horticultural Research Farm a Fairchild Dairy Teaching and Research Center, obe zariadenia New Hampshire Agricultural Experiment.

Vedci UNH skúmajú odrody bezsemenného stolového hrozna, ktoré sa má pestovať v New Hampshire

Máte problém so zobrazením tohto e-mailu? Zobraziť ako webovú stránku. Strih: Kelly Sprute 3. júna,

Výskumný projekt financovaný New Hampshire Agricultural Experiment Station je určený na prospech regionálnym pestovateľom, ktorí sa zaujímajú o pestovanie stolového hrozna pre miestne trhy. Nový výskum uskutočnila výskumníčka experimentálnej stanice Becky Sidemanová, profesorka udržateľnej záhradníckej produkcie, a George Hamilton, špecialista na oblasť rozšírenia, na Woodman Horticultural Research Farm, zariadení NH Agricultural Experiment Station. Cieľom projektu je určiť, ktoré odrody bezsemenného stolového hrozna sú najvhodnejšie na produkciu v New Hampshire a určiť, ktoré pestovateľské systémy sú pre tieto odrody najvhodnejšie. Teraz, v treťom roku, všetky odrody prinášajú ovocie. Väčšina odrôd mala percento prežitia v zime a počas leta vykazovali dobrú vitalitu. Avšak tri odrody – Thomcord, Lakemont a Marquis – zaznamenali určitú zimnú úmrtnosť a slabú vitalitu.

Cantaloupe dozretý viničom je chutný, no pestuje ho len málo záhradníkov z New Hampshire. Príďte sa virtuálne dozvedieť o overených tipoch a riešeniach na pestovanie skvelých melónov vrátane toho, ako vybrať a pripraviť miesto na pestovanie, odrody prispôsobené našej oblasti, kedy začať a presádzať, ako urýchliť rast vašich melónov, ako sa vysporiadať so škodcami a chorobami, ako hnojiť a kedy zberať.

Projekt vedie výskumníčka NH Agricultural Experiment Station Becky Sideman, špecialistka na udržateľné záhradníctvo. Vysoké tunely sú lacné stavby podobné skleníkom, ktoré sa používajú na predĺženie vegetačného obdobia a zvýšenie kvality plodín a výnosov bez zvýšenia plochy obrábanej pôdy. Výskumníci plánujú identifikovať kritické hladiny dusíka a draslíka na testovanie pôdy a kalibrovať bežné testy pôdy v podmienkach vysokých tunelov, aby určili vhodné metódy na predpovedanie dostupnosti živín pre rôzne odrody paradajok, demonštrovali prínos rastlín pre zvýšenie biodiverzity a znížili problémy so škodcami. Práca na vývoji a overení vhodných metód testovania pôdy pre tunely však bola obmedzená. V dôsledku toho chýbajú regionálne vhodné odporúčania pre manažment živín. Niektoré rastliny však poskytujú podmienky, ktoré podporujú prospešné článkonožce, podporujú udržateľnú, nízkonákladovú integrovanú ochranu proti škodcom a zároveň podporujú biodiverzitu. V Severnom Novom Anglicku a okolitých štátoch sú viac ako 2 pestovatelia, ktorí pestujú paradajky v zemi vo vysokých tuneloch.

Rosecrany z doby kamennej. Sever vyhral. Long Beach CA


Pozri si video: Исследовательская ферма Дакота Лейкс. Оборудоввние


Komentáre:

 1. Kailoken

  I congratulate, your thought is simply excellent

 2. Ata

  I apologise, but, in my opinion, there is other way of the decision of a question.

 3. Napo

  Dovoľte mi, aby som vám pomohol?Napíšte správu


Predchádzajúci Článok

Predám veľké ovocné stromy nz

Nasledujúci Článok

Chovateľská stanica Vsevolozhsk - elitné semená zemiakov